Jak powstają rollupy?

Rollupy to doskonałe plakaty reklamowe, tworzą idealne ścianki reklamowe i bardzo dobrze przekazują swoje treści.
System rollup to niekonwencjonalny i bardzo nowoczesny system reklamowy, bardzo wygodny i łatwy do rozstawienia w każdym miejscu i do złożenia w każdym czasie.

Co to są rollupy?

Plakaty na stojakach a tak bardziej naukowo to systemy wystawiennicze plakatów na specjalnych konstrukcjach. Konstrukcje rollupów są wykonane z aluminium, przez co są lekkie i łatwe do przenoszenia a kasety, do których chowa się plakaty są doskonałym zabezpieczeniem. Stojak, kaseta i plakat, tak można określić rollup.

Kto zaprojektuje i gdzie wydrukują?

Projekt rollupów wykona każdy dobry grafik, zrobi to na komputerze po uprzednich konsultacjach z klientem. Plakat o tak dużej wielkości można zlecić tylko dobrej drukarni w pełni wyspecjalizowanej w drukowaniu rollupów.

Dlaczego rollup?

Rollupy produkuje się szybko, łatwo się je rozstawia i są dobre do transportu. Mają dużą powierzchnię reklamową, którą można zagospodarować w ciekawy sposób. Treść jest bardzo dobrze widoczna i odporna na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Nadruk na nich jest trwały a kolory są żywe przez długi czas. Konstrukcja każdego rollupu może być kilkakrotnie wykorzystana, wystarczy tylko zmieniać plakat.

Gdzie spotyka się rollupy?

Rollupy doskonale nadają się do wystawiania na konferencjach, promocjach, stoiskach targowych. Informują, reklamują i są bardzo ciekawe i niezwykle oryginalne.

Doskonale sprawdzają się na wystawach, akcjach promocyjnych. Występują w różnych szerokościach, chociaż ich standardowy wymiar to 100 na 200 cm.

Rollupy to hity akcji reklamowych, są stabilne, ładne, kolorowe, łatwe do instalacji i proste w rozkładaniu. Mają stabilne i lekkie konstrukcje. Kaseta ze stabilnym stojakiem szturmem zdobywa popularność w świecie reklamy i promocji. Aluminium jest odporne na rdzę i złe warunki atmosferyczne. Ponadto rollup jest tanią propozycją reklamową i łatwą do wyprodukowania w bardzo szybkim czasie.