Telebimy i ich produkcja

W Polsce firmy stają na głowie z pomysłami, gdzie można się zareklamować. Niektórzy wymyślają odzież, napisy na ścianach, reklamowe wydarzenia, a inni na przykład napisy na telebimach. Wielkość takich reklam także jest priorytetowa bo czym większa reklama tym więcej osób zakupi produkt. Ten artykuł będzie poświęcony właśnie telebimom.

Jak wygląda produkcja telebimów?

 

Jeśli ktoś może taki zbudować sam to bardzo dobrze, ale w tym tekście będzie ta opcja pominięta. Najlepiej będzie zacząć od wpisania w internet produkcja telebimów, ponieważ zazwyczaj w internecie wszystko jest tańsze, a firmie zależy przede wszystkim na pieniądzach. Jeśli firma będzie chciała wyprodukować naprawdę dużo telebimów to zazwyczaj jest dostępna możliwość negocjacji cen. Negocjować lepiej twarzą w twarz i wtedy sklep stacjonarny ma przewagę nad internetowym. W wyszukiwarce wyskoczy zapewne bardzo wiele pasujących fraz i teraz ważne jest zorientowanie w sytuacji na poszczególnych stronach. Strony znajdujące się na samej górze są wypozycjonowane przez firmy, a nie klientów. Zaleca się wejść nie w pierwszą stronę, tylko na przykład otworzyć 2-3 kartę i prawdopodobnie będą tam tańsze modele. Po obeznaniu w sytuacji, następnym krokiem jest zamówienie telebimu.

Ile to może kosztować?

 

Cena telebimu uzależniona jest od jego specyfikacji i rozmiaru. Specyfikacja jest bardzo złożona, więc ten artykuł skupi się na porównaniu cen ze względu na rozmiary telebimu. Mały telebim LED będzie kosztuje od około 1500 do 2000 złotych. Większe telebimy będą droższe i tutaj kwoty jakie widnieją na stronach mieszczą się w widełkach od 5000 do 6000 złotych.

Jak widać telebimy są dostępne w Polsce i firmy często korzystają z tych usług. Jest to fajna możliwość znalezienia się niedaleko autostrady lub w innym atrakcyjnym dla nas miejscu. Zrobienie telebimu na zamówienie wiąże się także z dowozem. Nie trzeba się również martwić o dowóz, ponieważ firmy produkujące telebimy bardzo często nie pobierają opłat za transport na terenie całego kraju.