Wyróżnij się!

Marketing i pomysły na reklamę oraz prezentację to kwestia, która prędzej czy później, pojawia się w życiu każdej firmy. Wybierać można spośród setek ciągle mnożących się sposobów i ofert różnych agencji reklamowych.

Tablice interaktywne to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala się wyróżnić. Przykładowo – prowadzenie spotkania biznesowego i prezentacja oferty firmy na takim urządzeniu, jest nie tylko efektywne, ale i efektowne.

To medium można wykorzystać również jako reklamę interaktywną. Jest to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na emitowanie przekazu spersonalizowanego pod kątem grupy docelowej, zachęcającego do wejścia w kontakt, nawiązania obustronnej komunikacji. W ten sposób zaangażowanie i zainteresowanie potencjalnego klienta wzrasta, jest bardziej zaciekawiony, pozytywniej nastawiony do reklamowanego produktu bądź usługi. W reklamie interaktywnej najpopularniejszymi i najczęściej stosowanymi nośnikami są nośniki cyfrowe, których przewaga nad tradycyjnymi została ugruntowana przez wieleniezależnych badań. Cyfrowa reklama to przede wszystkim prezentacja produktu w sposób czytelny i wysokiej jakości. Multimedia czy ruchome obrazy w niej wykorzystywane lepiej przyciągają uwagę odbiorcy, co za tym idzie, zapewniają lepszą skuteczność.

Pozostaje kwestia kosztów – jako, że tablice interaktywne to rozwiązanie bardziej zaawansowane technicznie niż klasyczne reklamy, to oczywistym faktem jest, że koszt ich wykonania jest nieco wyższy w opozycji do tradycyjnych środków. Niemniej jednak to wartościowa inwestycja, która z pewnością zaowocuje wzrostem sprzedaży produktów, bądź usług.

Dokładny koszt ustala się zazwyczaj indywidualnie, bowiem w jego skład wchodzi wiele parametrów – na przykład powierzchnia, przystosowanie do pracy na zewnątrz bądź w pomieszczeniach. Tak samo jest ze zleceniem produkcji takich tablic – każdy projekt jest unikatowy, co za tym idzie można maksymalnie spersonalizować jego cechy i osiągnąć zamierzony cel w stu procentach. Aby przekonać się o tym, co dokładnie mogą zaoferować wykonawcy wystarczy skontaktować się mailowo!